Skip to content Skip to right sidebar Skip to footer

Parteneriat cu Regia Națională a Pădurilor – ROMSILVA, Direcția Silvică Gorj pentru vânzarea de lemn de foc.

Primăria Municipiului Motru a încheiat parteneriatul cu Regia Națională a Pădurilor – ROMSILVA, Direcția Silvică Gorj pentru vânzarea de lemn de foc.

Prin acest parteneriat, Direcția Silvică Gorj va pune la dispoziția populației de pe raza Municipiului Motru aproximativ 254 mc lemn de foc pentru încălzirea locuințelor și pentru consumul propriu al unităților de interes local finanțate, integral sau parțial, de la bugetul de stat sau local.

Parteneriatul este valabil până la 31.12.2021 cu posibilitaea de prelungire.

Pentru mai multe detalii și informații, toți cei interesați sunt rugați a se adresa Ocului Silvic Motru, situat pe Str. Bradului , nr. 2 B, Telefon: 0253406023, E-mail: osmotru@targujiu.rosilva.ro.